Ministrul Educaţiei a declarat că a făcut o evaluare în 2018 a numărului de medici plecaţi din ţară pentru a munci peste hotare şi că a descoperit că „plecaseră din … Continuă lectura Andronescu: 10.000 de medici au plecat din ţară în ultimii doi ani, cu educaţia lor statul a cheltuit un miliard de euro
Copiază și plasează acest URL în situl tău WordPress pentru a îngloba
Copiază și plasează acest cod în situl tău pentru a îngloba