Studenta din complexul Regie transportată la Institutul „Matei Balș” nu are coronavirus

2.357 de vizualizări
Foto: Captura Youtube.com

Studenta din complexul Regie transportată, duminică seara, la Institutul „Matei Balș” nu are coronavirus, a anunțat oficial Grupul de comunicare strategică.

„Rezultatul testelor pentru studenta suspectă de îmbolnăvire cu noul coronavirus este negativ, conform INBI Matei Balș”, a comunicat Grupul de comunicare strategică.

 

 


Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *