Guvernul va adopta, în ședința de joi, o ordonanță de urgență prin care amână până la 1 august plata alocațiilor dublate pentru copii. Ministrul Muncii, Violeta Alexandru (foto), a propus introducerea acestui proiect pe ordinea de zi.
Guvernul va adopta, în ședința de joi, o ordonanță de urgență prin care amână până la 1 august plata alocațiilor dublate pentru copii. Ministrul Muncii, Violeta Alexandru (foto), a propus introducerea acestui proiect pe ordinea de zi.
1 comment
Biiiine!!!!!!!! Pe altii ii obligau sa scoata banii, ei ce fac? Sau-copiii sa traiasca dupa 1 august? Dar de ce nu ar pleca ei cat mai iute? Oricum au aratat oamenilor cat de competenti sunt: datul din gura cat cuprinde si fapate putine!